Dla mediów

Masz Pytania?

Napisz: kontakt@klimatwszkolach.pl

Zostaw nam numer telefonu lub e-mail.
Z przyjemnością skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegóły.

1

Informacja prasowa nt. podpisania umowy na realizację projektu “Klimat w szkołach metropolii”

2

Lista partnerskich
    szkół i inwestycji

3

Galeria zdjęć z podpisania umowy na realizację projektu “Klimat w szkołach metropolii” – Fot. gdynia.pl (do pobrania TU)

4

Przekazanie monitora interaktywnego SP nr 11 w Tczewie

We wtorek 4 października zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 11 w Tczewie na uroczyste przekazanie monitora interaktywnego, ufundowanego w ramach projektu „Klimat w szkołach metropolii”.

Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot realizuje projekt w 40 szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w całej metropolii. Placówki te otrzymają monitory interaktywne lub laptopy z projektorami, o łącznej wartości prawie 300 tys. zł. W powiecie tczewskim sprzęt trafi do rekordowej liczby 7 placówek. Również Tczew jest pod tym względem rekordzistą – sprzęt otrzymają 4 szkoły (najwięcej w jednej miejscowości), dlatego uroczystość organizujemy korzystając z gościnności jednej z tczewskich szkół.

Wydarzenie odbędzie się wtorek 4 października o godz. 10 do Szkole Podstawowej nr 11 przy ul. Saperskiej 12 w Tczewie, w sali nr 6.

W spotkaniu wezmą udział prezydent Tczewa Mirosław Pobłocki, dyrektorzy szkół oraz uczniowie.