YouTube z klimatem, czyli gdzie warto zajrzeć?

Na grafice chłopiec ogląda coś na laptopie plus napis: YouTube z klimatem, czyli gdzie warto zajrzeć?

Na YouTube można znaleźć sporo wiadomości i ciekawostek związanych ze zmianami klimatu. Jeżeli odwiedziliście już polecane przez nas konta na Instagramie, sprawdziliście nasze polecajki książkowe i filmowe – YouTube  może być kolejnym krokiem, dzięki któremu możecie rozwijać świadomość ekologiczną. Podpowiadamy gdzie warto zajrzeć.

Nauka. To lubię! Cykl krótkich filmów poświęcony temu jak działa klimat. Znajdziecie tu odpowiedzi na pytania – Czy klimat NA PEWNO się ogrzewa? Jak szybko wysycha nam Polska? Czy to człowiek zmienia klimat? I wiele innych zagadnień omówionych przez Tomasza Rożka dziennikarza naukowego, doktora fizyki i popularyzatora nauki.

Kasia Gandor I UNFOLD  Kasia Gandor jest popularyzatorką wiedzy, biotechnolożką i vlogerką. Opowiada o wszystkim, co związane jest ze środowiskiem, technologią, zdrowiem, zrównoważonym rozwojem oraz punktami styku między nauką a społeczeństwem. Zajrzyjcie do nagraniaSusza, kranówka i betonoza, czyli wszystko o wodzie w Polsce” oraz “Czy zabraknie nam wody?”.